Dakisolatie of zoldervloerisolatie?
Home > Dakisolatie > Dakisolatie of tussenvloer isolatie?
Meer over dakisolatie
DakisolatieDakisolatie of tussenvloer isolatie?Subsidies en leningen voor dakisolatie?Wat kan ik besparen met dakisolatie?
Onze materialen
Dakisolatie CelluloseDakisolatie PUR-schuimDakisolatie TimberframeDakisolatie Unilin isolatieplaten
Mijn dak of zoldervloer isoleren?
Naast het isoleren van een dak, is het ook mogelijk om de zoldervloer te isoleren. Eigenlijk is zolderisolatie een vorm van vloerisolatie. Hiermee bespaart u net zoveel als met isolatie van het schuine dak. Daarbij heeft u minder materiaal nodig én is het vaak voordeliger.
Of zolderisolatie wat voor u is, hangt af van waarvoor u uw zolder gebruikt. Gebruikt u uw zolder als opslagzolder? Dan is zoldervloerisolatie iets voor u. Wordt uw zolder gebruikt als extra kamer? Dan kunt u beter de binnenzijde van het dak isoleren.
Voordelen van dakisolatie
Dakisolatie houdt de warmte in de winter beter binnen blijft en de warmte beter buiten blijft in de winter. Dit zorgt voor een verhoging van he wooncomfort.
Dakisolatie zorgt voor waardevermeerdering van uw woning. De vuistregel is dat de investeringskosten 75 tot 100 procent terugkomen in de waarde van de woning. Daarnaast gaan de energiekosten omlaag, wat natuurlijk fijn is voor eventueel toekomstige bewoners.
Zo'n dertig procent van de warmte in een woning gaat verloren via het dak. Dakisolatie zorgt voor een reducering van dit warmteverlies met meer wooncomfort en een lagere energierekening als resultaat.
De besparing door dakisolatie kan jaarlijks oplopen tot wel 360 euro bij een onverwarmde zolder en 650 euro bij een verwarmde zolder!*
Bron: Milieucentraal.nl
Dakisolatie zorgt ervoor dat de warmte in de winter langer in de woning blijft, daarnaast zorgt het er ook voor dat de woning in de zomer langer koel blijft.
Nieuws
Klanten vertellen
Tijmen uit Amersfoort
Top
Ronald vd Bos uit Leusden
Wij hebben de spouwmuren en vloer laten isoleren. Beide teams zijn zeer vakkundig en heel vriendelijk ! Het werk werd keurig van te voren besproken, alles netjes opgeruimd , we zijn er heel blij mee ! Echt een aanrader.
Gerton uit Wijk bij Duurstede
Heren waren netjes op tijd en hebben alles goed verzorgd
René uit Verkerk
De vloerisolatie èn de spouwmuren zij solide uitgevoerd, en er is héél netjes gewerkt. Vriendelijk personeel heeft v.d. Bunt. Proficiat !
Lia Sakkers uit Austerlitz
Vanmorgen een aardige medewerker mogen ontvangen. Keurig gewerkt, alles netjes opgeruimd. Gaf goede informatie. We zijn blij dat we al zo snel aan de beurt waren voor de muurisolatie. Nu nog ervaren hoeveel het scheelt. Binnenkort ook nog vloerisolatie door vd Bunt en dan zitten we er warmpjes bij.....
Bekijk alle beoordelingen op klantenvertellen.nl